Informacje o inwestycji

SKWER MORENA to nowoczesny, klimatyzowany budynek biurowo-usługowy, zlokalizowany na wzgórzach morenowych w samym sercu dzielnicy Piecki - Migowo (Morena), przy ulicy Jaśkowa Dolina 132 w Gdańsku.

"Morena" to jedno z największych osiedli w Gdańsku. Położone w centrum miasta stanowi bardzo ważny punkt tranzytowy dla całego Trójmiasta. Umiejscowienie biurowca przy głównej, dwupasmowej drodze zapewnia doskonale wyeksponowaną i prestiżową lokalizację.

W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca, znajdują się McDonald’s, stacja BP, przychodnia Morena (vis a vis), markety Lidl, Careffour oraz Netto. W pobliżu mieści się też Sąd Rejonowy w Gdańsku oraz kościół.

Grupa OPTI wraz z pracownią architektoniczną zaprojektowała 4-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A z parkingiem podziemnym, własną drogą dojazdową i wejściem od zaplecza. Architektura projektowanego biurowca nawiązuje do nowoczesnych centrów biznesowych wpasowując się jednocześnie w charakter dzielnicy. Wykończenie zaprojektowano w oparciu o wysokiej jakości materiały i technologie, w tym kamień oraz szkło.

Powierzchnia użytkowa biurowca wynosi 5 077 m2. Na 4 kondygnacjach znajdują się 23 lokale biurowe o powierzchni od 55 m2 do 322 m2 oraz podziemny parking liczący 60 miejsc postojowych. Ponadto Klienci będą mogli korzystać z dodatkowych miejsc parkingowych wokół budynku.

Niemalże połowę powierzchni użytkowej zajmie w budynku przychodnia Swissmed.

Szczegółowe plany lokali

Standard biurowca obejmuje między innymi: ochronę, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, 2 windy, oraz recepcję.


Inwestycja zgodnie z harmonogramem dobiega końca. Od początku maja 2011 roku spółka rozpoczyna wydawanie lokali najemcom i nabywcom.